Zeus Apartments - Boooski Akademik w Lublinie

Najem krótkoterminowy

Jeżeli wybierasz się do Lublina, to absolutnie pewne że powinieneś rozważyć nocleg w Zeus Apartments! Nasze mini apartamenty to ciekawa alternatywa noclegowa w mieście, oferująca  bardzo preferencyjne warunki: nowoczesny obiekt, wysoki standard i znacznie niższe ceny niż w tradycyjnym hotelu o podobnym standardzie.

slidere1-h - Zeus - Boooski Akademik w Lublinie

Oferta najmu krótkoterminowego

Mini apartamenty idealnie spełniają potrzeby klientów krótkoterminowych. Każdy apartament to nowocześnie umeblowany lokal z w pełni wyposażoną kuchnią bądź aneksem kuchennym (mały sprzęt AGD, przybory kuchenne, sztućce, talerze etc.), komfortową łazienką, telewizją i szybkim internetem. Zapewniamy serwis – sprzątanie z wymianą pościeli i ręczników oraz wsparcie techniczne. Dodatkowe usługi dostępne na życzenie z poziomu recepcji.

Oferta najmu biznesowego

Oferta najmu biznesowego to propozycja skierowana głównie do osób, odbywających częste i dłuższe pobyty biznesowe. Wynajem biznesowy zapewnia wysoki komfort zakwaterowania w apartamencie z pełnym wyposażeniem przy zachowaniu minimum formalności. To doskonała opcja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania na dłużej w świetnie skomunikowanym i atrakcyjnym miejscu. Najem dla biznesu proponuje też wygodne rozwiązanie dla firm, które poszukują alternatywy dla wynajmowania mieszkań dla swoich gości lub pracowników. Dla klientów sektora biznes przygotowujemy indywidualne oferty korporacyjne.

Nasze usługi: